Úvodná stránka / Akcie / Články / Značky /

Barefoot topánky ATTIPAS Animal Leopard Brown VÝPREDAJ

Barefoot topánky ATTIPAS Animal Leopard Brown VÝPREDAJ
Barefoot topánky ATTIPAS Animal Leopard Brown VÝPREDAJ
Cena 14.90
SKLADOM, doručíme do 4 dní

Barefoot obuv ATTIPAS Animal Leopard Brown

Barefootky ATTIPAS zo zvieracej kolekcie Animal premenia každodennú chôdzu na dobrodružné safari. Topánočky sa dajú nosiť ako doma, tak aj vonku na ulici. Obuv Attipas je extrémne mäkká, flexibilná a kopíruje tvar nohy dieťaťa s cieľom uľahčiť prirodzený vývoj detských nôh.

  • VEĽKOSTI SKLADOM: S 19 (96–108 mm)
  • VYPREDANÉ: M 20 (109–115 mm), L 21,5 (116–125 mm), XL 22,5 (126–135 mm)

Obuv Attipas je extrémne mäkká, flexibilná a kopíruje tvar nohy dieťaťa s cieľom uľahčiť prirodzený vývoj detských nôh. Vedci z celého sveta preukázali, že chôdza a beh naboso má kladný vplyv na celý organizmus. V topánočkách Attipas sa Vaše deti budú cítiť ako naboso.

Attipas je múdra obuv pre deti do 3 rokov. Aby sa noha dieťaťa správne vyvíjala, potrebuje mať dostatok priestoru aj pre pohyb prstov. Topánočky pre bábätká, dojčatá či batoľatá tento pohyb umožňujú vďaka svojej rozšírenej špičke.

V priebehu jedného dňa urobí dieťa viac ako 18 000 krokov, preto by jeho topánky mali byť maximálne ľahké a nemali by byť pre nohu záťažou.

Vlastnosti

  • komfort – mäkká podrážka, ktorá nešmýka
  • priedušnosť – priedušná podrážka, vďaka ktorej detská noha môže dýchať a nezaparuje sa
  • zdravie – voľná špička podporuje správny stereotyp chôdze a nebráni krvnému obehu detskej nôžky, obuv bola vyvíjaná špičkovými dizajnérmi, v úzkej spolupráci s detskými lekármi a ortopédmi
  • bezpečnosť – špeciálne vyvinutá technológia výroby obuvi bez použitia lepidla, toxických látok a formaldehydu
  • ľahkosť a flexibilita – podrážka je zo silikónu a ponožka z bavlny, tento jednoduchý materiál robí obuv veľmi ľahkou a pružnou
  • ľahká údržba – obuv je prateľná v práčke (program pre ručné pranie)
  • unikátny veselý a moderný dizajn, krásne farby

Chodidlá novorodencov nie sú tvorené kosťami, ale jemným a elastickým tkanivom, ktorú nezaznamenáte ani na röntgene. Akákoľvek deformácia tejto chrupavky potom môže negatívne ovplyvniť celý pohybový systém dieťaťa. Preto je veľmi dôležité, aby noha dieťaťa mala maximálne prirodzený vývoj a nič ju nebránilo v pohybe. Pevná päta a silná podrážka nie sú vhodné pre deti do troch rokov. Obuv Attipas je extrémne mäkká, flexibilná a kopíruje tvar nohy dieťaťa s cieľom uľahčiť prirodzený vývoj detských nôh.

Výrobcovia obuvi značky Attipas venujú zvláštnu pozornosť kvalite a bezpečnosti svojich výrobkov. Topánky získali certifikát na netoxickosť, úspešne prešli testom na prítomnosť formaldehydu. V Nemecku získali príslušný certifikát TUV. V Českej republike úspešne prešli testami vykonanými v akreditovanom laboratóriu obuvníckych výrobkov v Zlíne.

Cena 14.90

Účet
e-mail / Login
Heslo
Zabudnuté hesloRegistrácia
Košík