Úvodná stránka / Akcie / Články / Značky /

Barefoot topánky ATTIPAS ZOO brown VÝPREDAJ

Barefoot topánky ATTIPAS ZOO brown VÝPREDAJ
Cena 14.90
SKLADOM, doručíme do 4 dní

Barefoot topánky ATTIPAS ZOO brown

ATTIPAS – nová bodkovaná kolekcia ZOO s tmavou podrážkou, ideálna na chôdzu vonku. Obuv Attipas je extrémne mäkká, flexibilná a kopíruje tvar nohy dieťaťa s cieľom uľahčiť prirodzený vývoj detských nôh. Vedci z celého sveta preukázali, že chôdza a beh naboso má kladný vplyv na celý organizmus. V topánočkách Attipas sa Vaše deti budú cítiť ako naboso.

  • VEĽKOSTI SKLADOM: S 19 (96–108 mm)

Attipas je múdra obuv pre deti do 3 rokov. Aby sa noha dieťaťa správne vyvíjala, potrebuje mať dostatok priestoru aj pre pohyb prstov. Topánočky pre bábätká, dojčatá či batoľatá tento pohyb umožňujú vďaka svojej rozšírenej špičke.

V priebehu jedného dňa urobí dieťa viac ako 18 000 krokov, preto by jeho topánky mali byť maximálne ľahké a nemali by byť pre nohu záťažou.

Vlastnosti

  • komfort – mäkká podrážka, ktorá nešmýka
  • priedušnosť – priedušná podrážka, vďaka ktorej detská noha môže dýchať a nezaparuje sa
  • zdravie – voľná špička podporuje správny stereotyp chôdze a nebráni krvnému obehu detskej nôžky, obuv bola vyvíjaná špičkovými dizajnérmi, v úzkej spolupráci s detskými lekármi a ortopédmi
  • bezpečnosť – špeciálne vyvinutá technológia výroby obuvi bez použitia lepidla, toxických látok a formaldehydu
  • ľahkosť a flexibilita – podrážka je zo silikónu a ponožka z bavlny, tento jednoduchý materiál robí obuv veľmi ľahkou a pružnou
  • ľahká údržba – obuv je prateľná v práčke (program pre ručné pranie)
  • unikátny veselý a moderný dizajn, krásne farby

Chodidlá novorodencov nie sú tvorené kosťami, ale jemným a elastickým tkanivom, ktorú nezaznamenáte ani na röntgene. Akákoľvek deformácia tejto chrupavky potom môže negatívne ovplyvniť celý pohybový systém dieťaťa. Preto je veľmi dôležité, aby noha dieťaťa mala maximálne prirodzený vývoj a nič ju nebránilo v pohybe. Pevná päta a silná podrážka nie sú vhodné pre deti do troch rokov. Obuv Attipas je extrémne mäkká, flexibilná a kopíruje tvar nohy dieťaťa s cieľom uľahčiť prirodzený vývoj detských nôh.

Výrobcovia obuvi značky Attipas venujú zvláštnu pozornosť kvalite a bezpečnosti svojich výrobkov. Topánky získali certifikát na netoxickosť, úspešne prešli testom na prítomnosť formaldehydu. V Nemecku získali príslušný certifikát TUV. V Českej republike úspešne prešli testami vykonanými v akreditovanom laboratóriu obuvníckych výrobkov v Zlíne.

Cena 14.90

Účet
e-mail / Login
Heslo
Zabudnuté hesloRegistrácia
Košík