Úvodná stránka / Akcie / Články / Značky /

Projekt OBÝVAČKA

Sú to už viac ako tri roky, odkedy sa narodilo to najúžasnejšie a najdokonalejšie stvorenie na svete – môj syn Samko. Od toho obdobia som sa deň čo deň promenádovala s kočíkom po uliciach Senca.

Kým bolo teplo, vytiahla som to najchutnejšie mliečko zo svojho trička kedykoľvek a kdekoľvek to ten malý hladoš chcel. Prišli však chladnejšie dni, kedy dojčenie na lavičke už nebolo to pravé „orechové“ pre mňa ani pre neho…a vtedy sa zrodil projekt „obývačka“.

Dlho bol uložený v mojej hlave a čakal na vhodný impulz. Keď som sa rozhodla otvoriť k môjmu internetovému obchodu MIMIaMAMA kamennú predajničku, vedela som, že to je ten správny čas a priestor na to, aby sa projekt Obývačka stal realitou…nie len pre mňa, ale hlavne pre všetky mamičky (a oteckov), ktorí potrebujú nakŕmiť a prebaliť svoje bábätko nie len doma, ale aj keď sú v meste…

Za zrealizovanie tohto projektu patrí veľká vďaka ľuďom, ktorí ma podporili a verili mi. Ďakujem všetkým priateľom, známym, zákazníkom, ale hlavne svojej rodine!

OBÝVAČKA – Čo to je a kde to je?

Obývačka je miesto, pre mamičky, ktoré sú v meste a potrebujú svoje bábätko nakŕmiť!

Obývačka je miesto pre mamičky, ktoré sú v meste a potrebujú svoje bábätko prebaliť!

Obývačka je miesto pre mamičky, ktoré sú v meste a potrebujú svoje bábätko utíšiť!

Obývačka je miesto nie len pre mamičky, ale samozrejme aj pre oteckov, ktorí (ne)zvládajú starostlivosť o bábätko :-)!

Naša obývačka sa nachádza v Senci – úžasnom meste plnom detičiek. Nájdete ju v našej predajničke MIMIaMAMA, priamo na pešej zóne v malej pasáži medzi kaviarňou Piano a Italy Shopom (Lichnerova 37-A). Je pre Vás k dispozícii počas našich otváracích hodín. Je pre Vás k dispozícii bezplatne. Samozrejmosťou je bezbariérový vstup s kočíkom.

Verím, že takouto, aj keď len malou podporou rodičovstva, materstva a dojčenia prispejeme k zlepšeniu kvality života v našom meste – meste pre ľudí, meste pre rodiny.

Verím, že projekt Obývačka osloví Vás, pre ktorých je určený a nebudete mať žiadne zábrany prísť kedykoľvek, keď to budete potrebovať.

Verím, že táto iniciatíva osloví mesto Senec a podporí nie nás, ale naše mamičky a naše detičky, aby boli zdravé a vyrástli z nich múdre a tolerantné osobnosti! Čo viac si my, rodičia môžeme želať?

Autorka projektu: Zuzana Pašková


Účet
e-mail / Login
Heslo
Zabudnuté hesloRegistrácia
Košík