Úvodná stránka / Akcie / Články / Značky /

Pravidlá nákupného klubu MIMIaMAMA

Vitajte v našom online nákupnom klube MIMIaMAMA. Veríme, že u nás nájdete všetko, čo potrebuje pre seba a svoje dieťatko. Náš sortiment neustále rozširujeme a snažíme sa ho prispôsobovať Vašim požiadavkám.

Uvedené predpokladané dodacie termíny sa týkajú pracovných dní a robíme všetko pre to, aby sme ich dodržali. Niekedy však z rôznych neovplyvniteľných dôvodov môže nastať mierne omeškanie.

Sme tu samozrejme nie len pre mamičky a ich detičky, ale aj pre oteckov, babičky, dedkov, tety, strýkov, či krstných rodičov. Každý sa môže stať členom nášho nákupného klubu.

Sme tu pre Vás nie len preto, že je to naša práca, ale hlavne preto, že nás to baví. Do našej práce zapájame aktívne mamičky, ktoré sú ochotné využiť svoj voľný čas efektívne.

Spájame sa s Vami cez sociálne siete, kde pre Vás pripravujeme pravidelne zaujímavé súťaže a informácie.

Ako sa stať členom nákupného klubu?

Veľmi jednoducho. K členstvu stačí registrácia na našej stránke www.mimiamama.sk. Je to jednoduché a rýchle. Členstvo v klube je zdarma a k ničomu Vás nezaväzuje, môžete ho kedykoľvek zrušiť.

Rešpektujeme Vaše súkromie, preto údaje, ktoré nám poskytnete pri registrácii sú u nás v bezpečí, nikdy ich neposkytujeme tretím stranám. Nežiadame od Vás zbytočne údaje, ktoré výhradne nepotrebujeme k tomu, aby sme vybavili Vašu objednávku. Nášmu dopravcovi poskytujeme len nevyhnutné informácie pre bezproblémové doručenie Vašej zásielky.

Prečo sa stať našim členom?

Nie len preto, že u nás nájdete všetko, čo potrebujete a za rozumnú cenu, ale preto, že Vám poskytujeme niečo oveľa viac…

Aké výhody poskytuje členstvo v nákupnom klube?

Nechceme Vás zbytočne zaťažovať zberaním bodov, na ktoré časom aj tak zabudnete či nosením klubových kartičiek v peňaženke. Výhody Vám poskytujeme okamžite a bez námahy.

Členstvom v nákupnom klube MIMIaMAMA získate
osobný prístup a poradenstvo pri nákupe
darček k nákupu (získavate ho automaticky, keď urobíte nákup ako prihlásený zákazník)
zľavové kupóny na nákup v nákupnom klube
vždy aktuálne novinky spomedzi najpopulárnejších značiek za výhodné ceny
množstvo ďalších výhod

Ako funguje náš nákupný klub?

Nie sme tradičný eshop, snažíme sa Vám ponúknuť niečo viac. Každý deň našu ponuku rozširujeme a snažíme sa pre Vás udržiavať dlhodobo priaznivé ceny. Tovar objedávame od našich dodávateľov po záväznej objednávke nášho zákazníka. Skladom držíme len najpredávanejšie produkty. Po prijatí zásielky od dodávateľa tovar zabalíme a vypravíme na cestu k Vám.

Aký sortiment nájdete v nákupnom klube MIMIaMAMA?

V nákupnom klube MIMIaMAMA nájdete široký sortiment pre Vaše detičky. Predovšetkým to, čo potrebujete najviac – kočíky, autosedačky, detské stoličky, cestovné postieľky, detský nábytok, pomôcky na papkanie, kúpanie, kakanie, ale aj to čoho už máte plné izby, ale čoho aj tak nikdy nie je dosť – hračky – pre všetkých – malých, veľkých, dospelých. V našom klube nájdete tiež niečo pre malých školákov a športovcov. Náš sortiment rozširujeme tak, aby tam našla všetko čo potrebuje aj mamička či budúca mamička.

Navzájom si pomáhame

Do našej práce radi zapojíme každú šikovnú mamičku, ktorá má dobré a zaujímavé nápady. Ak chcete o nás dať vedieť svojmu okoliu a poznáte originálny spôsob ako nám pomôcť so šírením dobrého mena nášho obchodíku, neváhajte a kontaktujte nás mailom na adresu mimiamama@bambuli.sk.


Účet
e-mail / Login
Heslo
Zabudnuté hesloRegistrácia
Košík